Hoppa till innehållet Hoppa till navigeringen Hoppa till början av sidan
 
AKTUELLT

Kontakta oss

Styrelsen för föreningen FårÖ framtid finner du här till höger.

Ordförande Ann Lindgren

c/o Ann Lindgren 
Gudmundvägen 3A
182 69 DJURSHOLM

Tel: 070-5835028

ann.lindgren@pensionsforum.nu

Föreningen Fårö Framtid / Kassör
c/o Britt-Marie Dyrke

Ebjörns väg 1B
184 30 Åkersberga
Tel 070-7391473

 

Kontakta oss direkt via e-post

 
 

 



*

*









*


Klicka på bilden för en ny kod
Klicka på bilden för en ny kod
*


Styrelsen
......................................................

 

Ann Lindgren (ordf)

Tel. 070-5835028

ann@faroframtid.se

.....................................................
Agneta Söderdahl (vice ordf)

Tel: 0498-22 37 36

agneta@faroframtid.se

.....................................................
Eva Darpö

Tel. 070-3006690

eva@faroframtid.se

.....................................................
Gustaf Blochmann

gustaf@faroframtid.se

.....................................................
Yvonne Werkander

Tel: 0498-22 41 51

yvonne@faroframtid.se

.....................................................
Johannes Serck

johannes@faroframtid.se


.....................................................
Senast publicerad: 170530 | Powered by SiteSmart